Dantų priežiūra

 • Apie dantų priežiūros svarbą mums kalbama jau nuo mažų dienų. Šiandien net darželinukai žino, kad rytą ir vakarą privalu kruopščiai valyti dantis. Tai svarbu ir dėl higienos, ir dėl vizualinio vaizdo. Juk spindinčių, sveikų dantų šypsena yra puiki įvaizdžio detalė, teikianti pasitikėjimo savimi ir leidžianti jaustis puikiai bei drąsiai šypsotis. Kad dantų priežiūra būtų efektyvesnė ir paprastesnė, verta pasirūpinti kokybiškomis, patikimomis dantų priežiūrai skirtomis priemonėmis. Pasižvalgykite po mūsų el. parduotuvė asortimentą ir išsirinkite sau tinkamiausius produktus.

  Jums siūlome elektrinius dantų šepetėlius, kurie naudodami elektros energiją sukuria specialius judesius – tokius, kurie reikalingi labai kruopščiam dantų valymui. Puikutai, kad dantų valymas naudojant elektrinį šepetėlį reikalauja kur kas mažiau pastangų, tad jis taps puikia motyvavimopriemone tiems, kuriems dantų valymas yra nuobodus, nemėgstamas procesas. Su elektriniu šepetėliu rūpintis burnos higiena lengva ir malonu.

  Elektrinis dantų šepetėlis yra tobulas pasirinkimas vaikams, kurie savo dantukus neretai valo gana atmestinai, skubėdami ir kruopščiai neišvalydami visų dantų, tarpdančių. Elektrinis šepetėlis dėl savo veikimospecifikos padės vaikams tai padaryti teisingai, o drauge bus žaisminga priemonė, motyvuosianti ilgiau ir skrupulingiau valytis dantukus.

  Mūsų asortimente esantys Silk‘n dantų šepetėliai apnašas nuodantų pašalina nepalyginamai efektyviau nei įprasti dantų šepetėliai. Galima rinktis kelis režimus, pavyzdžiui, balinimas, valymas, poliravimas ar kt. Šepetėliai atsparūs vandeniui, todėl drąsiai naudokite vonios kambaryje, duše. Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį, kokios yra šepetėlio funkcijos, kiek galvučių komplektacijoje, koks įkrovimo tipas, kiek laiko galima naudotis kartą pakrovus ir pan.

  Elektriniai dantų šepetėliai leidžia užtikrinti, kad dantų priežiūra bus pasirūpinta atsakingai. Jei norite įsigyti aukštos kokybės, patikimą, patvarų ir saugų naudoti elektrinį dantų šepetėlį, rinkitės iš mūsų el. parduotuvės asortimento. Įvertinkite savo poreikius bei galimybes ir atraskite juos puikiai atitinkantį variantą. Tiesa, toks dantų šepetėlis gali būti ir šauni, praktiška dovana!

  Rinkitės, apmokėkite už pirkinius ir nesukite galvos dėl jų atsiėmimo – užsakymą pristatysime nurodytu adresu operatyviai ir saugiai.

  Skaityti daugiau