Veido priedai

 • Dailia ir gražia veido oda galime džiaugtis visi – tam tereikia skirti pakankamai dėmesio. O „Silk‘n“ pasirūpino, kad savo veido oda namuose galėtumėte pasirūpinti taip pat gerai kaip ir procedūrų grožio salonuose metu. Šveitimui, valymui ir odos priežiūrai skirti veido priedai leis visada tinkamai atlikti procedūras ir pasiekti geriausių rezultatų.

  Veido valymas ir šveitimas yra būtina procedūra, kuri padeda pašalinti negyvas odos ląsteles bei skatina regeneracinius procesus. Šiam tikslui skirti „Silk‘n“ aparatai puikiai atlieka savo darbą ir užtikrina puikią odos išvaizdą. Tai naudojimui namuose skirta įranga, kuri leidžia pasiekti tokius pat puikius rezultatus kaip ir įvairių procedūrų grožio salonuose metu. „Silk‘n“ sukurtus aparatus itin paprasta naudoti, o keičiami priedai užtikrina ilgą naudojimą. Šioje skiltyje pateikiamas asortimentas, kuriame yra visi veido priedai, reikalingi puikiai odos priežiūrai. Visi gaminiai yra originalūs, todėl tobulai derės su jūsų turimu „Silk‘n“ aparatu.

  Elektrinio dantų šepetėlio antgaliai turėtų būti keičiami reguliariai. Taip užtikrinsite, kad šereliai puikiai atliks savo darbą ir pašalins nešvarumus net ir sunkiai prieinamų vietų. Mūsų parduotuvėje rasite įvairiems „Silk‘n“ elektrinių šepetėlių modeliams pritaikytus antgalius. Pasirinkdami būtinai pasitikrinkite, kokį šepetėlį naudojate, ir pasirinkite tinkamus antgalius.

  Veido priedai daugelyje odos priežiūrai skirtų aparatų yra keičiami. Taip pailginamas jų naudojimo laikas ir gaunami geresni rezultatai. Antgaliai laikui bėgant ne tik dėvisi, juose gali kauptis bakterijos, todėl periodinis pakeitimas yra būtinas. Pakeisti priedus yra labai paprasta, pridedama aiški instrukcija, kaip keitimo procedūra turėtų būti atliekama su jūsų naudojamu įrenginiu.

  „Silk‘n“ veido priedai taip pat yra ir odos priežiūrai sukurti produktai, tokie kaip geliai ar serumai. Tai specialios priemonės, kurios leidžia suteikti veido odos priežiūrai dar daugiau efektyvumo. Produktai sukurti atsižvelgiant į odos priežiūrą ir poreikius tiek procedūros metu, tiek po jos. Juose gausu drėkinančių, maitinančių ir puoselėjančių medžiagų, kurios užtikrina puikią odos būklę bei tobulą išvaizdą. Patikėkite savo grožį „Silk‘n“ ir džiaukitės dailia oda bei kerinčiai balta šypsena.

  Skaityti daugiau