Plaukų šalinimas

 • Šiandien vyraujantis grožio kultas labai gajus, o rinkoje esantis platus kūno priežiūros priemonių pasirinkimas suteikia daug galimybių pasirūpinti puikia savo išvaizda. Kalbant apie tai, tikslinga paminėti nereikalingų plaukelių šalinimą – procedūrą, kuri aktuali kone kiekvienai moteriai.

  Greičiausiai daugelis Jūsų yra dažnos kosmetologijos kabinetų lankytojos, periodiškai užsukančios nereikalingų plaukelių šalinimo procedūroms. Pasvarstykite ir paskaičiuokite,kiek sugaištate tam laiko (įskaitant ir kelionę) bei kiek skiriate lėšų. Ar žinote, kad tokį pat efektą galite pasiekti kur kas mažesnėmis laikoir piniginėmis sąnaudomis? Tereikia įsigyti plaukelių šalinimo prietaisą ir tiesiog namuose mėgausitės efektyviomis nereikalingų plaukeli šalinimo procedūromis. Netruksite pajusti ne tik komfortą ir naudą laiko taupymo atžvilgiu, bet ir vertinant finansinę pusę.

  Jei domina efektyvus ir saugus nereikalingų plaukų šalinimas namų sąlygomis, mūsų el. parduotuvės asortimente rinkitės iš plataus priemonių spektro. Prekes suskirstėme į tris kategorijas:

  • Ilgalaikis plaukų šalinimas. Šioje prekių grupėje Jūsų laukia moterų jau kuris laikas pamėgti fotoepiliatoriai, dovanojantys nepriekaištingą rezultatą mažiausiomis pastangomis.Fotoepiliatorius naudoti labai paprasta ir saugu, o jų teikiamas efektas maloniai nustebins net didžiausius skeptikus.
  • Skutimas / epiliacija. Šioje prekių grupėje rinkitės plaukų trimerį arba epiliatorių. Tiek vieni, tiek kiti prietaisai pasižymi kokybe, efektyviu ir saugiuveikimu. Kainos požiūriu taip pat šie variantai labai patrauklūs.
  • Plaukų šalinimo priedai: odą raminantis serumas, fotoepiliatoriaus dezinfekavimo įrenginys, fotoepiliatoriaus „Silk‘nSatinGlow“ šviesos šaltinio modulis. Visi kategorijoje esantys priedai yra firminiai, originalūs, tad aukštos kokybės ir užtikrinantys, kad nereikalingų plaukų šalinimas bus sklandus, saugus, nedirgins odos, o Jūs galėsite džiaugtis geriausiu rezultatu.

  Plaukų šalinimo prietaisai ir procedūrai reikalingi priedai internete – Silkn.lt el. parduotuvėje pirkti labai patogu ir greita. Galimybė pirkti internetu leidžia ne tik sparčiai įsigyti reikalingų daiktų, bet ir efektyviai taupyti laiką. Todėl negaiškite jo kelionėms į įprastas parduotuves ir naudokitės pirkimo el. parduotuvėje galimybe. Užtruksite vos kelias minutes, o mes pasirūpinsime, kad jau netrukus galėtumėte naudotis savo naujuoju pirkiniu ir mėgautis jo privalumais.

  Skaityti daugiau