Pėdų priežiūra

 • Dailios pėdos – tai pasitikėjimas savimi ir puiki savijauta. Prižiūrėta ir puoselėjama kojų pėdų oda užtikrina patogesnį judėjimą avint batus ir apsaugo nuo tokių problemų kaip nuospaudų susidarymas. Savo pėdų išvaizda daugelis susirūpina tik šylant orams, kai nešiojama atviro tipo avalynė. Tačiau švelni ir maloni pėdų oda turėtų išlikti ištisus metus. Žinoma, keletas apsilankymų grožio salone nepadės pasiekti tokio rezultato, o namuose, naudojant tradicinius metodus, kojų priežiūra yra gana varginanti ir sudėtinga procedūra.

  Turime puikią išeitį! „Silk‘n“ sukūrė pėdų priežiūrai skirtus įrenginius, kurie užtikrins puikią odos būklę ir padės lengvai pasirūpinti pėdų grožiu. Kojų priežiūrai skirti elektriniai šveitikliai yra saugūs naudoti ir veikia efektyviai, pašalindami negyvas odos ląsteles ir skatindami regeneracijos procesus. Su šiais aparatais prižiūrėti pėdų odą bus lengva ir paprasta ištisus metus!

  O pasirūpinti savo pėdų odos būkle tikrai naudinga, nes ilgainiui neprižiūrima oda kietėja ir ragėja. Nuolatinė priežiūra ir puoselėjimas yra geriausia prevencija siekiant apsisaugoti nuo skausmingų ir ilgalaikių nuospaudų susidarymo, todėl elektrinis pėdų šveitiklis turėtų būti kiekvienuose namuose.

  Nors daugelis mano, kad tokie prietaisai yra skirti moterims, kojų priežiūra yra aktuali ir vyrams. Tik besirūpindami savo oda jie išvengs nuospaudų ar odos sukietėjimo keliamų problemų bei skausmo.
  „Silk‘n“ pasirūpino, kad kojų priežiūra būtų iš tikrųjų paprasta ir greita. Pasirinkite norimą pėdų šveitiklį, su kuriuo lengvai nušveisite tiek sausą, tiek ir drėgną odą. Šveitiklius galima naudoti duše, tad procedūrą labai patogu atlikti tiesiog maudantis. Šveitiklio naudojimas yra visiškai saugus, nesukelia skausmo, o rezultatus pastebėsite iš karto po šveitimo.

  Šveitiklis turi patogią rankeną ir yra valdomas mygtuko paspaudimu. Čia nėra aštrių kampų, o volelio formos antgalis greitai sukasi ir tokiu būdu švelniai šveičia odą. Nušveista oda tampa švelnesnė ir lygesnė akimirksniu, procedūra paskatina odos atsinaujinimo procesus ir užtikrina dailią pėdų išvaizdą.

  „Silk‘n“ šveitiklius galite naudoti odai visoje pėdos ir kulno zonoje prižiūrėti. Mėgaukitės minkšta ir švelnia pėdų oda be didelių pastangų kartu su „Silk‘n“!

  Skaityti daugiau