Veidas

 • Ar girdėjote posakį, jog veidas yra sielos veidrodis? Jis – ne iš piršto laužtas. Išties veidas, o tiksliau – jo oda, labai daug ką gali pasakyti apie gyvenimo būdą, stresą ar patiriamą laimę, patiriamus išgyvenimus, įpročius ir pan. Veido oda priimta rūpinti itin skrupulingai. Moterys labai jautriai reaguoja į kiekvieną atsiradusį spuogelį ar kitą odos defektą, ryškėjančias raukšleles, skaistumą praradusią odą, sausą odą ir pan. Juk švytinti, sveika ir stulbinamai atrodanti veido oda yra puiki vizitinė kortelė, įvaizdžio dalis.

  Graži oda teikia pasitikėjimo savimi, tad nenuostabu, kiek daug dėmesio moterys, o ir savimi besirūpinantys vyrai skiria tam,kaip atrodo jų veidas. Tiesa, bėgantys metai veido odoje daro tam tikrus pokyčius, kuriems – ačiū šiuolaikinėms technologijoms – kažkiek galime ir pasipriešinti. Rinkoje žvalgykitės veido odos atjauninimo, valymo aparatų ir kitų priemonių.

  Mūsų veidui skirtų priemonių kategorijoje prekes suskirstėme į keturis grupes:

  • Veido valymas. Čia rinkitės veidui valyti skirtas kokybiškaspriemones, pavyzdžiui, veido valymo aparatus, besiskiriančius savo funkcionalumais – kiekviena, net išrankiausia, pirkėja atras jai tinkamiausią aparatą.
  • Veido atjauninimas. Šioje prekių grupėje rinkitės veido šveitimo aparatą arba veido odos atjauninimo aparatą. Abu prietaisai itin efektyvūs, lengvai ir saugiai naudojami namų sąlygomis bei padėsiantys puoselėti Jūsų veido odos grožį.
  • Dantų priežiūra. Graži šypsena visuomet pakeri, teikia pasitikėjimo savimi, todėl pasirūpinkite savo dantimis profesionaliai. Šioje prekių grupėje rinkitės elektrinį dantų šepetėlį, padėsiantį itin kruopščiai išvalyti dantis bei pasirūpinti burnos higiena.
  • Veido priedai. Šioje prekių kategorijoje rinkitės veido šveitimo aparatui skirtus filtrus, veido valymo aparato šepetėlius, elektrinio dantų šepetėlio antgalius, drėkinantį gelį, hialurono rūgšties serumą,dantų šepetėlių galvutes, vaizdą didinančius veidrodžius su LED apšvietimu ir kt.

  Jums svarbu, kaip atrodo Jūsų veidas, oda, dantys? Norite maksimaliai profesionaliai pasirūpinti veido oda namų sąlygomis? Tuomet pirkite internetu Silkn.lt el. parduotuvėje – čia patogu rinktis, paprasta pirkti. Garantuojame platų asortimentą, puikų kainos ir kokybės santykį, profesionalų pirkinių pristatymą. Negaiškite brangaus laikokeliaudami į fizines parduotuves – pirkdami internetu efektyviai taupote savo laiką.

  Skaityti daugiau