Elektrinis dantų šepetėlis Silk'n SonicYou Rose Gold

 • Elektrinis dantų šepetėlis Silk'n SonicYou Rose Gold

  Barkodas: 8712856067909
  Kaina 4995 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pristatymas
  1-2 darbo dienos
  Gamintojas
  Kilmės šalis
  Belgija
 • Elektriniu dantų šepetėliu "Silk'n SonicYou" galima išvalyti sunkiai pasiekiamas vietas ir giliai tarpdančius. Naudojant garso vibracijos technologiją, dantų šepetėlis efektyviau nei rankinis dantų šepetėlis susidoroja su apnašomis ir nešvarumais, kad užtikrintų puikią šypseną.

  • Itin ilgas baterijos veikimo laikas - iki 300 dienų
  • Iki 37 000 vibruojančių šepetėlio judesių per minutę
  • Galimos įvairios madingos spalvos
  • 3 šepetėlio valymo režimai, intervalų laikmatis ir atsparumas vandeniui
  • Į komplektą įeina 2 šepetėlių galvutės ir 2 šepetėlių galvučių dėklai

  Tyrimai rodo, kad elektriniu dantų šepetėliu dantys išvalomi daug geriau nei rankiniu dantų šepetėliu. Elektrinis dantų šepetėlis sukuria vibraciją, todėl burnos skysčiai (pvz., seilės ir dantų pasta) patenka į vietas tarp dantų ir po dantenų linija, todėl dantys tampa švaresni. Todėl daugelis naudotojų teigia, kad jų dantys yra švaresni ir atrodo baltesni.

  Be to, daugeliui žmonių sunku išlaikyti 2 minutes valantis dantis rankiniu dantų šepetėliu, nors tai rekomenduoja odontologai visame pasaulyje. Naudodami garsinį dantų šepetėlį žmonės paprastai valosi dantis ilgiau, nes taip patogiau. Be to, daugelis iš mūsų dantis valo per stipriai, kai tai daroma rankiniu būdu, o tai gali pakenkti dantenoms. Be to, rankiniu dantų šepetėliu per minutę galima atlikti tik kelis šimtus judesių, t. y. gerokai mažiau nei elektriniais šepetėliais. Daugelis odontologų rekomenduoja pereiti prie elektrinio dantų valymo vien dėl to, kad jis turi daugiau privalumų.

  Rinkoje yra dviejų rūšių elektrinių dantų šepetėlių: su apvalia šepetėlio galvute ir su pailga galvute. Apvali šepetėlio galvutė paprastai atlieka sukamuosius ir pulsuojamuosius judesius ir leidžia valyti kiekvieną dantį atskirai. "SonicYou" pailga šepetėlio galvutė yra kitokia. Šis dantų šepetėlis turi ilgus šerelius, kurie atlieka judesius pirmyn ir atgal (garsinius), todėl dantys išvalomi giliai ir kruopščiai. Silk'n SonicYou šepetėlio galvutė yra panašios formos kaip rankinio dantų šepetėlio galvutė ir skirta valyti panašiu būdu.

  Elektrinis dantų šepetėlis "Silk'n SonicYou" yra visiškai atsparus vandeniui. Jį galite naudoti po dušu arba vonioje.