Pėdų priedai

 • Išpuoselėtos kojos bei rankos – kūno grožio pagrindas. Mūsų parduotuvėje siūlomi rankų, kojų priedai, skirti odos ir nagų priežiūros aparatams. Tai įvairūs antgaliai ir panašūs priedai, kurie yra keičiami ir leidžia pailginti aparato naudojimo trukmę.

  Tradiciniai odos bei nagų priežiūros metodai reikalauja daugybės laiko ir pastangų, o nuolatiniai vizitai į grožio salonus kainuoja brangiai. „Silk‘n“ sukūrė visų šių problemų sprendimą – tai kūno ir veido priežiūrai skirti aparatai, kurie leidžia grožio salonų lygio procedūras atlikti savarankiškai, tiesiog savo namuose. Taupykite laiką ir pinigus puoselėdami savo grožį su „Silk‘n“!

  Pėdų priežiūrai skirti šveitikliai yra komplektuojami su specialiais antgaliais, kurių galvutės greitai besisukdamos efektyviai pašalina negyvas ir suragėjusias odos ląsteles. Tai puikus būdas spręsti nuospaudų problemą ir užkirsti kelią jų susidarymui. Elektrinis aparatas veikia itin efektyviai, saugiai ir be skausmo, o iš karto po procedūros oda atrodo lygi ir švelni. Ilgiau naudojant antgaliuose esanti galvutė praranda savo abrazyvines savybes, todėl ją būtina keisti. Savo turimam „Silk‘n“ aparatui tinkamą galvutę rasite šioje mūsų parduotuvės skiltyje.

  Jei naudojate nagų poliravimui skirtą „Silk‘n“ aparatą, pasirūpinkite pakaitiniais voleliais. Aparatas puikiai pašalina nago paviršiaus netolygumus ir švelniai poliruodamas suteikia paviršiui blizgesį. Tai tobula nagų išvaizda, kurią galite pasiekti tiesiog namuose greitai ir paprastai. Volelius rekomenduojama keisti kas porą savaičių. Nusidėvėjus volelio paviršiui, aparatas negali tinkamai atlikti šveitimo ir poliravimo funkcijos, todėl procedūros rezultatai gali būti prastesni. Rankų, kojų priedai – tai puikus būdas atnaujinti naudojamą prietaisą ir vėl džiaugtis puikiu rezultatu.

  Mūsų parduotuvėje siūlomi priedai yra gaminami to paties gamintojo, kaip ir kūno bei veido priežiūrai skirti įrenginiai. Dėl šios priežasties galite neabejoti priedų atitikimu, jie yra visiškai suderinti su jūsų turimu „Silk‘n“ aparatu ir atitinka originalių, kartu su aparatu komplektuojamų, priedų kokybę. Mėgaukitės geriausiais rezultatais ir pasirūpinkite savo grožiu namuose.

  Skaityti daugiau