Veido valymas

 • Veidu ir jo oda priimta rūpintis skrupulingai. Nenuostabu, juk tai yra tarytum mūsų vizitinė kortelė – būtent veidas yra įsimenamas, jis reprezentuoja. Pagalvojus apie kažkokį žmogų pirmiausia prieš akis iškyla jo veidas, tiesa? Moterys linkusios skirti daug laiko ir pinigų veido odos priežiūrai, kas tampa itin aktualu bėgant metams, ypač perkopus trisdešimtmetį, kuomet ima lėtėti už odos skaistumą ir elastingumą atsakingo hialurono gamyba.

  Rūpintis veido oda, jos sveikata, puikia išvaizda padeda veido valymas. Procedūra, kuri Lietuvoje jau tikrai ne naujiena, tačiau iš populiariausiųjų sąrašo nė neketina trauktis. Paskaičiuokite, kiek laiko ir pinigų skiriate periodiškam apsilankymuikosmetologo kabinete veido valymo procedūrai? Greičiausiai, nemažai... Ką pasakytumėte, jei veido valymą ne prasčiau galėtumėt atlikti namuose? O tai padaryti Jūs galite! Įsigykite veido valymo aparatą ir turėkite nepriekaištingą, visuomet švarią ir sveikai atrodančią veido odą!

  Mūsų el. parduotuvės asortimente esantys veido valymoaparatai atitinka aukštus kokybei keliamus reikalavimus, jie yra patikimi ir saugūs naudoti. Veido valymo procedūrą atliksite profesionaliai, tik tam reikės kur kas mažiau laiko, nes nereikės niekur važiuoti.

  Veido valymoaparatai skiriasi charakteristikomis – norėdami išsirinkti tinkamiausią Jums įvertinkite asmeninius poreikius ir atraskite juos atitinkantį prietaisą. Visi mūsų asortimente esantys veido valymui skirti aparatai atlieka nepriekaištingą kasdienį, giluminį, profesionalų odos valymą. Verta atsižvelgti ir į savo veido odos tipą. Pavyzdžiui, jei esate jautrios odos savininkė, prioritetu laikykite ilgesnius ir minkštesnius šerelius turintį veido valymo aparato šepetėlį.

  Toks prietaisas efektyviai pašalina nešvarumus, sumažina išsiplėtusias poras, padeda efektyviau įsigerti į odą drėkinamiesiems kremams. Papildomo patogumoir galimybių suteiks atsparumas vandeniui, keli darbo režimai, papildomi šepetėliai, patogus kelioninis dėklas, automatinio išsijungimo funkcija ir kt.

  Veido valymas namuose saugiai ir profesionaliai su Silk‘n. Pirkite internetu mūsų el. parduotuvėje veido valymo aparatą ir puoselėkite savo veido odos grožį bei sveikatą, nesitaikstydami prie kosmetologų kabinetų kainų bei darbo laiko. Rinkitės tinkamiausią aparatą, patogiausią apmokėjimo būdą, o mes pasirūpinsime, kad jau netrukus galėtumėte išbandyti naują savo pirkinį.

  Skaityti daugiau