Pristatymo sąlygos

 •    NEMOKAMAS pristatymas nuo 49€!

  Prekių krepšeliams nuo 49€ pristatymas kurjeriu ar atsiėmimas Omniva paštomatuose - NEMOKAMAS!   

   

   

  Prekių atsiėmimas paštomatuose

  Užsakytas prekes galite atsiimti Ominiva paštomatuose(*), esančiuose visoje Lietuvoje. Prekes galite gauti jau kitą dieną: užsakymai, kurie buvo gauti iki 10.00 val., bus pradėti vykdyti dar tą pačią dieną, o prekės į paštomatą bus pristatytos jau sekančią darbo dieną.

  Prekes pristatant į paštomatus taikomas 1,99 € mokestis.

  (*)  Į paštomatus gali būti pristatytos tik tam tinkamų gabartų prekės. Jeigu tokia galimybė yra, įsidėję prekę į krepšelį galėsite pasirinkti šį pristatymo būdą.


   
   

  Pristatymas per kurjerių tarnybą

  Prekes Lietuvoje pristatome naudodamiesi skubių siuntų gabenimo tarnybų paslaugomis (Venipak, DPD, UPS ir kt.), darbo dienomis, nuo 8.00 iki 18.00 val.

  Prekės bus pristatytos per 1-2 darbo dienas(**). Prieš atvykdamas kurjeris iš anksto susisieks telefonu ir suderins patogų siuntos pristatymo laiką.

  Pristatymo kaina priklauso nuo prekių svorio ir pristatymo vietos.


  Pristatymo vieta
   
  Pristatymo kaina

  Visa Lietuva(***)
   
  3,99 €

  (**) Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas siunčiant jas iš centrinio sandėlio Lietuvoje. Tikslesnis pristatymo laikas nurodytas prie kiekvienos prekės. Jeigu kyla neaiškumų, prašome susisiekti su el. parduotuvės administracija.

  (***) Prekių pristatymui visoje Lietuvoje taikomos tos pačios sąlygos išskyrus tuos atvejus, kai reikalingas pristatymas Neringą. Tokiu atveju gali būti taikomi papildomi mokesčiai.