Skutimas / Epiliacija

 • Skutimas, epiliacija – vieni populiariausių nepageidaujamų plaukelių šalinimo būdų. Tai užtikrina dailią odos išvaizdą, švelnumą ir glotnumą. Tiek pašalinti plaukelius skutant, tiek epiliuojant yra paprasta ir greita, todėl šiuos metodus renkasi daugelis moterų. Vis dėlto vienkartinės priemonės kainuoja nepigiai, jas reikia dažnai keisti. Kviečiame atrasti puikią alternatyvą – epiliacijai ir plaukelių skutimui skirtus aparatus.

  „Silk‘n“ prietaisai yra sukurti taip, kad veiktų itin tiksliai ir užtikrintų puikų rezultatą. Skutimas, epiliacija – tai procedūros, kurias su šiais prietaisais galite atlikti greičiau ir efektyviau. Tiksliau pašalinti plaukeliai ilgiau neatauga, o taip pat oda apsaugoma nuo sudirginimo, todėl net ir iš karto po procedūros atrodys puikiai. Efektyvus veikimas sumažina plaukelių įaugimo tikimybę.

  Įvairiame mūsų parduotuvės asortimente rasite „Silk‘n“ pasirinkimą, kuris puikiai atitiks individualius poreikius ir padės lengvai pašalinti plaukelius net ir sunkiai pasiekiamose vietose. Visi depiliacijai skirti įrenginiai yra sukurti skiriant daug dėmesio saugumui, todėl juos naudoti itin paprasta. Modernus ir dailus dizainas užtikrina patogumą procedūros metu, o mažas dydis neapsunkins jūsų lagamino keliaujant – pasirūpinkite plaukelių šalinimu, kad ir kur bebūtumėte.

  Skutimas yra vienas populiariausių būdų šalinti nepageidaujamą kūno plaukuotumą. Tai greita, patogu ir palyginti pigu, tačiau vietoje vienkartinių skustuvų pasirinkę plaukų trimerį išlošite dar daugiau. Šis „Silk‘n“ gaminys užtikrina, kad plaukelių skutimas būtų itin tikslus, o skirtingi antgaliai leidžia prietaisą naudoti įvairių kūno vietų depiliacijai. Tai universalus pasirinkimas, kuris leis džiaugtis glotnia oda ir padės išvengti odos sudirginimo ar plaukelių įaugimo, nes kiekvienas plaukas yra pašalinamas itin tiksliai.

  „Silk‘n“ epiliatoriai sukurti patogiam naudojimui. Jie efektyviai ir greitai pašalina nepageidaujamus plaukelius nuo įvairių kūno vietų. Daugybė mažų pincetų sugriebia net mažiausius plaukelius ir staigiai juos išrauna, taip apsaugodami nuo odos sudirgimo. Daugelis modelių yra įkraunami, todėl atlikti procedūrą yra dar patogiau. Taip pat mūsų parduotuvės asortimente rasite epiliatorius, kuriuos galima naudoti duše ar vonioje – taupykite savo laiką ir mėgaukitės glotnia oda kasdien.

  Skaityti daugiau