Ilgalaikis plaukų šalinimas

 • Pabodo nuolatinis nepageidaujamų plaukelių šalinimas ir sudirgusi oda? Džiaugtis lygia ir švelnia oda be papildomų pastangų – įmanoma. Ilgalaikis plaukų šalinimas yra puikus būdas išvengti nuolatinių varginančių ir odą dirginančių depiliacijos procedūrų. Pamirškite tradicinius metodus, kurie atima daug laiko ir nesuteikia pageidaujamo rezultato – atraskite fotoepiliatorių privalumus.

  Dar visai neseniai ilgalaikis plaukų šalinimas buvo įmanomas tik grožio salone. Profesionalų naudojama įranga leidžia pašalinti plaukelius be skausmo, ilgam laikui ir nedarant jokios žalos odai. Vis dėlto apsilankymai grožio salone vargina, reikia savo grafiką derinti su grožio specialistu. Šiandien viskas yra daug paprasčiau, nes namų vartotojams skirti fotoepiliatoriai prieinami kiekvienam.

  Fotoepiliatorius – tai prietaisas nepageidaujamiems kūno plaukeliams šalinti. Jo veikimo principas yra pagrįstas šviesos impulsu. Tai visiškai neskausmingas, ilgalaikis ir užtikrintas efektas, kurį galima pasiekti atliekant procedūras namuose, savarankiškai. Fotoepiliatoriai sukurti taip, kad būtų visiškai saugūs naudoti, todėl pašalinti nepageidaujamus plaukelius dabar yra paprasčiau nei bet kada anksčiau, o švelnia oda galima džiaugtis ne vieną mėnesį.

  Mūsų asortimente siūlomas platus vieno populiariausių depiliacijai skirtų prietaisų gamintojo „Silk‘n“ fotoepiliatorių pasirinkimas. Tai patikimi ir puikiai savo funkciją atliekantys gaminiai, kurie yra puikiai vertinami vartotojų visame pasaulyje. „Silk‘n“ fotoepiliatoriai užtikrina, kad ilgalaikis plaukų šalinimas būtų greitas, paprastas ir visada sėkmingas.

  Pasirinkite norimą fotoepiliatorių pagal modelį ir pageidaujamus parametrus. Atkreipkite dėmesį į prietaiso antgalį – asortimente rasite ir specialiai tam tikrai kūno vietai, ir visam kūnui skirtų įrenginių. Visi fotoepiliatoriai sukurti taip, kad juos būtų patogu laikyti ir naudoti, o procedūrą vartotojai namuose galėtų atlikti greitai, saugiai ir itin paprastai.

  Pirmą kartą naudojant fotoepiliatorių, būtinai susipažinkite su naudojimo instrukcijomis ir rekomendacijomis – jų laikymasis užtikrins geriausią patirtį ir rezultatą. Kadangi prietaiso veikimas yra pagrįstas šviesos impulsais, ne visi prietaisai yra tinkami fotoepiliacijai po deginimosi. Renkantis atkreipkite dėmesį į šį parametrą. Taip pat įvertinkite informaciją ir pasirinkite tinkamą prietaiso veikimo lygį pagal savo odos tipą.

  Skaityti daugiau
  Kaina 349 
  Kaina 299 
  Kaina 149 
  Fotoepiliatorius Silk'n Infinity Premium Smooth 500.000
  Kodas: 8712856061228
  Kaina 249 
  Fotoepiliatorius Silk'n Jewel LUXX 200.000
  Kodas: 8712856061037
  Kaina 119 
  Fotoepiliatorius Silk'n Motion 350.000
  Kodas: 8712856052028
  Kaina 169 
  Fotoepiliatorius Silk'n Infinity 400.000
  Kodas: 8712856048083
  Kaina 229