Veido atjauninimas

 • Greičiausiai nerastume moters, kuri nenori turėti skaisčios, sveikos, elastingos bei nepriekaištingaiatrodančios odos... Todėl pirmosios raukšlelės, o vėliau jųdaugėjimas bei gilėjimas moterims sukelia nemažai streso. Taiskatina griebtis brangių, o neretai ir neefektyvių ar dar blogiau – sveikatai žalingų procedūrų.

  Viena iš populiariausių procedūrų veidui yra veido atjauninimas. Jei pastaroji yra Jūsų esminių grožio procedūrų sąraše, paskaičiuokite, kiek brangaus laiko sugaištate kelionėms į kosmetologijos kabinetą, o kur dar aukšta procedūros kaina... Siūlome taupyti brangų laiką ir pinigus – įsigykite veido atjauninimo aparatą ir pamėgtą procedūrą atlikite bet kada namų sąlygomis. Jums nereikės taikstytis prie kosmetologijos kabineto darbo laiko, gaišti laiko eismo spūstyse. Mūsų asortimente esantys veido atjauninimo aparatai yra aukštos kokybės, patvarūs, o svarbiausia – saugūs naudoti. Tad būkite tikros, jog savo oda rūpinsitės atsakingai!

  Silkn.lt el. parduotuvės asortimente rinkitės veido šveitimo aparatą arbaveido odos atjauninimo aparatą. Odos šveitimo aparatas padės atlikti profesionalią mikrodermabraziją – procedūrą, kurios metu itin švelniai pašalinamos negyvos odos ląstelės. Silk‘n šveitimo aparatai ne tik atlieka esminę savo funkciją, bet ir turi priešuždegiminių savybių, tad efektyviai apsaugo nuo uždegiminių procesų. Rinkdamiesi veido odos šveitiklį įvertinkite jo charakteristiką. Papildomo patogumo ir galimybiųsuteiks aparatas, komplektacijoje turintis daugiau šveitimo galvučių, kelis darbo režimus, masažo galvutę ir kt.

  Veido odos atjauninimo aparatas masažuoja veido odą karštu ir šaltu režimais, gerinančiais odos būklę ir jauninančiais veido odą. Karšto masažo režimas teigiamai veikia kraujotaką, o šalto – mažina paakių tinimą, atveria poras, mažina raumenų įtampą ir kt. Mūsų veido atjauninimo aparatai turi laikmačius, ergonomiškas galvutes. Siūlomeskirtingų funkcionalumų aparatus, todėl pasirinkite pagal savo finansines galimybes ir poreikius.

  Veido atjauninimas nebebus prabangos procedūra – ją bet kada galėsite atlikti pačios namuose radę laisvo laiko. Pirkti mūsų el. parduotuvėje labai patogu ir greita – išsirinkite norimąaparatą, patogiausią apmokėjimo būdą, o mes pasirūpinsime, kad naujasis pirkinys Jus pasiektų sklandžiai ir operatyviai. Palepinkite save ir savo odą profesionaliomis veido šveitimo bei atjauninimo procedūromis!

  Skaityti daugiau