Plaukų priežiūra

 • Visiškai nesvarbu, Jūsų plaukai ilgi ar trumpi, plonyčiai ar masyvūs ir stori, kokį stilingą kirpimą renkatės, bet jie neatrodys puikiai, jei nežvilgės ir nebus sveiki. Tad renkantis plaukų priežiūros priemones bei prietaisus jiems formuoti pirmiausia tikslinga prioritetą teikti aukštai kokybei bei plaukų tausojimo aspektui. Nesivadovaukite žemiausios kainoskriterijumi, o rinkitės patikimus ir saugius prietaisus.

  Šiuo atveju akcentuojame vieną dažniausių prietaisų – plaukų džiovintuvą, taip pat ir plaukų formavimui skirtas tiesinimo žnyples bei šepečius. Jei norite atsakingai rūpintis savo plaukais, juos tausoti, bet drauge džiaugtis nuostabiajų išvaizda, nepriekaištingu tiesumu, tuomet rinkitės plaukų priežiūros prietaisus Silkn.lt el. parduotuvėje. Užtikriname geriausią pirkimo patirtį!

  Plaukų džiovintuvą neabejotinai turi kone kiekviena moteris. Daugelis jį naudoja kiekvieną dieną. Ne paslaptis, kad pūsdami karštą orą plaukų džiovintuvai ne tik išdžiovina plaukus, padeda juos formuoti, bet drauge plaukus labai sausina, kas neigiamai veikia jų žvilgesį ir stulbinamą išvaizdą. Todėl rinkdamiesi plaukų džiovintuvąprioritetą teikite turintiemsjoninę technologiją, padedančią puoselėti, apsaugoti plaukus, užtikrinti jų purumą ir blizgumą. Svarbu, kad plaukų džiovintuvas turėtų apsaugą nuo perkaitimo, kuo didesnį greičių ir šilumos nustatymų pasirinkimą. Papildomo patogumosuteiks prietaisas su skirtingais antgaliais, nuimamu filtru, patogia kilpele džiovintuvui pakabinti.

  Plaukų tiesinimas yra moterų itin mėgiama procedūra. Tai – tikras išsigelbėjimas nepaklusnių, garbanotų plaukųsavininkėms, bet tiesinimą mėgsta ir turinčios lygius plaukus, tačiau norinčios nepriekaištingo lygumo ir plaukų glotnumo. Mūsų asortimente rinkitės plaukų tiesinimo žnyples arba garų funkciją turintį plaukų tiesinimo šepetį. Prietaisai kokybiški, patikimi ir puoselėjantys plaukus. Jais naudositės saugiai ir labai patogiai. Didelis funkcijų spektras, kompaktiškas, stilingas dizainas, aukšta kokybė ir plaukų tausojimas – tai, ką užtikrina mūsųasortimente esantys prietaisai.

  Plaukų priežiūra gali būti paprasta, saugi ir teikianti maksimaliai puikius rezultatus, jei pasirenkamos tinkamos,kokybiškos priemonės. Tokias rinkitės Silkn.lt el. parduotuvės pasiūloje – pirkti internetu nepalyginamai patogiauir sparčiau. Taupykite brangų savo laiką, nes mes pasirūpinsime sklandžiu Jūsų pirkinių pristatymu po apmokėjimo.

  Skaityti daugiau