Kūno priedai

 • Pasirūpinkite savo grožiu, o „Silk‘n“ padės tai padaryti greitai ir paprastai! Kūno priedai yra skirti pagerinti įvairių procedūrų rezultatams ar odai po jų nuraminti. Tai dar geresnis efektas, kurį su „Silk‘n“ gaminiais galite pasiekti tiesiog namuose.

  Visi kūno priedai yra saugūs naudoti ir skirti konkrečiai funkcijai, todėl pasirinkdami atkreipkite dėmesį ir įsigykite jums reikalingą priedą. Reikia paminėti, tai tai to paties gamintojo produktai, todėl jie yra suderinti su atitinkamų įrenginių veikimu ir visiškai saugūs naudoti.

  Veidui skirti priedai leis pagerinti veido odos priežiūros procedūrų rezultatus. Jie praturinti tokiomis medžiagomis kaip hialuronas, kuris užtikrina odos drėgmę, todėl naudodami priedus galėsite pasiekti itin gerų rezultatų.

  Specialūs geliai yra skirti riebalų mažinimo įrenginiams treniruotes padaro efektyvesnėmis, padeda odai geriau sugerti energiją ir užtikrina jos grožį. Naudokite priedus griežtai laikydamiesi naudojimo instrukcijos ir netrukus pastebėsite, kaip puikiai jie veikia.

  Odai skirtos specialios priemonės padės išvengti galimų šalutinių reiškinių, kurie yra visiškai natūralūs. Pavyzdžiui, fotoepiliatorius gali nežymiai sausinti odą, nes procedūros metu, siekiant geriau pašalinti plaukelio folikulą, yra atveriamos poros. Specialiai šiam reiškiniui pašalinti „Silk‘n“ sukūrė serumą, kuris saugo odą nuo sausėjimo ir galimo sudirgimo užverdamas poras ir suteikdamas odai papildomo švelnumo. Naudokite serumą po procedūros ir pajusite jo švelnų poveikį.

  Visi kūno priedai, kuriuos rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje yra gauti tiesiai iš gamintojo, todėl jais galite pasitikėti. Tai produktai sukurti įvairias grožio procedūras namuose su „Silk‘n“ įrenginiais atliekantiems vartotojams, kurie užtikrina dar geresnę naudojimo patirtį ir geresnius rezultatus. Įprasti kremai, serumai ar kitos priemonės skiriasi savo sudėtimi ir ne visada atitinka odos poreikius procedūros metu ar po jos. Dėl to „Silk‘n“ sukūrė unikalius priedus, skirtus naudoti specialiai tikslinių procedūrų metu ar pagerinti odos būklę iš karto po procedūros. Naudojant šiuos priedus dar geriau pasirūpinsite savo oda ir jos grožiu, suteiksite odai reikalingų medžiagų. Atraskite asortimentą ir pasirūpinkite savo grožiu, kaip tai siūlo daryti „Silk‘n“!

  Skaityti daugiau