Vaginos stangrinimo aparatas Silk'n Tightra

 • Vaginos stangrinimo aparatas Silk'n Tightra

  Barkodas: 8712856059072
  Kaina 299 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pristatymas
  1-2 darbo dienos
  Gamintojas
  Kilmės šalis
  Izraelis
 • Po gimdymo ar hormoninių pokyčių, tokių kaip menopauzė, intymi moters dalis gali atrodyti ir jaustis kitaip. Sustingusi labia, susilpnėjusios makšties sienos, sumažėjęs malonumas sekso metu, sausumas ar šlapimo nutekėjimas gali sukelti rūpesčių ir nesaugumo jausmą. „Silk’n Tightra“ naudojama klinikiniais tyrimais patvirtinta biopoliarinė radijo dažnio technologija, galinti palengvinti tokius simptomus nereikalaujant operacijos.

  PADEDA IŠSPRĘSTI VAGINALINIUS NEPATOGUMUS BE OPERACIJOS

  Dėl gimdymo, senėjimo ar kitų priežasčių kai kurias moteris vargina prarastas jautrumas ar pasikeitusi jų intymios dalies išvaizda. Kai kurioms dėvėti aptemptus drabužius, važiuoti dviračiu, sportuoti ar mėgautis neribotu seksu tada gali būti sunku ir skausminga. Taigi ar operacija yra vienintelis sprendimas? Silk'n taip nemano!

  VAGINA, KURI JAUČIASI IR ATRODO JAUNESNĖ

  Silk‘n mokslininkai sukūrė buitinį prietaisą, kuriame naudojama dvipolė radijo dažnių energija ir kuris yra gerai žinomas ir kliniškai įrodytas dėl savo poveikio kolageno turinčiam audiniui. „Silk’n Tightra“ naudojama „Bi-Polar RF“ energija gali įtempti ir stangrinti makšties vidų ir išorę, taip pat dubens raumenis. „Silk'n Tightra“ išbandžiusios moterys patvirtina apie bendrą seksualinės funkcijos ir malonumo padidėjimą.

  Jos taip pat dažnai būna laimingesnės ir labiau pasitiki savo intymios dalies išorine išvaizda.

  BI-POLAR RF TECHNOLOGIJA: KLINIKINIAI TYRIMAI IR PARODYMAI

  „Bi-Polar“ radijo dažnių technologija gydytojams jau tapo įprasta siekiant pagerinti moters sveikatą kaip operacijos pakaitalą. Šių gydytojų atliktų dvipolių RF procedūrų metu atsinaujina makšties audiniai, pagerėja kraujotaka, sukuriamos naujos elastino ir kolageno skaidulos, sustangrėja ir sutvirtėja dubens raumenys.

  „Silk’n“ pavyko tą pačią brangią technologiją įdiegti į „Silk’n Tightra“ - namų naudojimo prietaisą. Tai reiškia, kad jums nebereikia vykti į brangią kliniką. Vietoje to, jūs galite patys naudotis „Tightra“, kad jaustumėtės komfortiškai ir privačiai. „Silk’n Tightra“ yra saugus ir visiškai neskausmingas.

  Šis prietaisas yra efektyvus ir saugus, kad jį būtų lengva naudoti namuose. Jis pagerina šlapimo laikymą, seksualinį pasitenkinimą, kitus makšties simptomus ir labia išvaizdą, taip pat stangrina makštį ir vulvą. Kitaip tariant, tai lemia esminius moterų seksualumo ir gyvenimo kokybės pažeidimus.

  „Silk’n Tightra“ buvo specialiai sukurtas naudoti namuose ir apima daugybę svarbių saugos mechanizmų. 16 įmontuotų šilumos jutiklių matuoja odos temperatūrą naudojimo metu, įsitikindami, kad odos temperatūra niekada neviršys 42–43 ° C. Šis mechanizmas užtikrina, kad jūsų oda niekada neperkais. Be to, „Silk’n Tightra“ yra su jutikliniu jutikliu, užtikrinančiu, kad prietaisas veiks tik tada, kai bus gerai liečiamas su oda. Norint apsaugoti išorinį makšties audinį nuo perkaitimo, yra judesio jutiklis, kuris neleis įkaisti, kai „Tightra“ galiukas nejuda per odą. Galiausiai yra automatinio išsijungimo funkcija, kuri išjungia įrenginį po to, kai jis buvo naudojamas 20 minučių.

  GREITI IR MATOMI REZULTATAI

  „Silk’n Tightra“ naudoti lengva ir tai atima labai mažai laiko. Norint pasiekti pastebimus rezultatus, reikia tik 8x20 minučių sesijų (4 savaites). Šių užsiėmimų metu galite gydytis tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Prieš naudodamiesi „Silk’n Tightra“, visada atidžiai perskaitykite naudojimo instrukcijas.

  KAIP TIKSLIAI NAUDOTI?

  „Silk’n Tightra“ yra sukurtas taip, kad naudojimo metu jis nesukeltų diskomforto. Prietaiso forma yra panaši į mentelę, joje yra 16 aukso ir chromo elektrodų. Visi 16 elektrodų yra skirti vidaus naudojimui, o 3 chromo elektrodai yra skirti naudoti tik išorėje. Naudojimo metu jūs patirsite šiltą pojūtį.

  Prieš naudojimą svarbu ant prietaiso užtepti pridedamą „Silk’n Intimate Gel“. Šis gelis suteikia laidumą, reikalingą naudojant „Bi-Polar RF“ energiją.

  PAPRASTA ĮKRAUTI IR LAIKYTI

  USB kabelį ir kištuką, gautą kartu su „Silk’n Tightra“, galite įkrauti dviem būdais: naudodami kompiuterį arba sieninį lizdą. Kai prietaisas bus visiškai įkrautas, prietaisu galima naudotis 20 minučių.

  • Pats pirmasis moterų intymios sveikatos prietaisas, skirtas naudoti namuose
  • Padeda atkurti pasitikėjimą savimi, kontrolę ir seksualinį pasitenkinimą kasdieniame gyvenime
  • Veikia su „Bi-Polar RF“ energija, žinoma dėl sutraukiančio ir stangrinančio poveikio kolageno turinčiam audiniui
  • Teigiama, kad pagerėja lytinė funkcija, todėl padidėja malonumas
  • Padeda išvengti nedidelio šlapimo nutekėjimo
  • Pastebimi rezultatai tik per 4 savaites
  • Saugu ir neskausminga
  • Neinvazinis