Veido valymo aparatas Silk'n Pure Deluxe

 • Veido valymo aparatas Silk'n Pure Deluxe

  Kodas: 8712856057450
  Kaina 69 
  Likutis: 0 vnt.
  Į krepšelį 
  Garantija
  24 mėn.
  Pristatymas
  Prekė išparduota
  Gamintojas
  Kilmės šalis
  Olandija
 • Grožio salonai dažnai naudoja profesionalią ir ganėtinai brangią įrangą odos valymui, tačiau nuo šiol galite tai padaryti namuose naudojant veido valymo aparatą Silk'n Pure Delux. Šis veido valymo prietaisas pašalina visus nešvarumus nuo veido, nedirgindamas jos. Šepetėliai kruopščiai išvalo poras ir jas sumažina. Silk‘n Pure tinka naudoti kiekvieną diena, tiek ryte, tiek vakare ir jau po kelių procedūrų pastebėsite, kad oda labiau subalansuota, žėrinti ir atsigavus kaip niekad anksčiau. Giluminio valymo dėka, Jūs lengviau galėsite įmasažuoti jūsų mėgstamą kremą ar losjoną.

  • Profesionalus, kasdieninis, giluminis odos valymas;
  • Pašalina 6 kartus daugiau nešvarumų nei įprastas odos valymas;
  • Sumažinamos išsiplėtusios poros;
  • Pagerina drėkinamų kremų ir losjonų įsiskverbimą į odą;
  • Vibracijos ir pulsacijos funkcijos su dviem intensyvumo lygiais;
  • Galima naudoti iki 50 kartų, vieno pakrovimo metu;
  • 100% atsparus vandeniui. Tinka naudoti po vandens srove;
  • Turi 60 sekundžių suveikiantį automatinio išjungimo laikmatį;
  • Papildomi veido ir akių masažo šepetėliai, kelioninis dėklas ir kelioninis buteliukas.

  Silk'n Pure Delux atsparus vandeniui!

  Didelė dalis rinkoje esančių veido valymo prietaisų nėra atsparūs vandeniui, tačiau naujasis Silk'n Pure Delux  yra visiškai atsparus vandeniui ir yra tinkamas naudoti tiek vonioje tiek duše po vandens srove.

  Sutaupykite laiko naudodamiesi Silk'n Pure Delux. Automatinio išsijungimo dėka neužtruksite ilgiau nei 1 minutės, nes pasibaigus laikui prietaisas išsijungia. Veidą galima suskirstyti į šešaias sritis: kakta, nosis, smakras, skruostai ir kakta. Silk'n Pure Delux kruopščiai išvalys kiekvieną zoną per 10 sekundžių.

  "Silk'n Pure Deluxe" komplektacijoje rasite veido masažo šepetėlį. Šepetėlio galvutė turi odai tinkačius silikoninius šerelius kurie švelniai valo ir masažuoja veido odą. Skatinama kraujotaka siekant sukurti natūralią pusiausvyrą veido odoje. Rezultatas yra išvalyta, gyvybinga ir spinduliuojanti oda.

  Akių masažo šepetėlio galvutė pagaminta iš specialios aušinimo medžiagos, kuri yra švelni jautriai odai aplink akis. Idealiai tinka žmonėms, turintiems maišelius po akimis arba patinimus rytais.  Naudodamiesi šiuo priedu per kasdienį veido priežiūros procedūrą, jūs užtikrinate, kad pavargusios akys puikiai ir gražiai atnaujinamos tik per vieną minutę. Naudojamas su akių serumu arba odos kremu.

  "Silk'n Pure Deluxe" turi patogų kelioninį dėklą. Galite pasiimti prietaisą atostogauti ir nesukti galvos į kokią dėžutę įdėti, kad nesulaužytumėte. Tvirtas kelioninis dėklas apsaugo prietaisą nuo pažeidimų, bet taip pat apsaugo jūsų bagažą nuo drėgmės. Taip pat komplektacijoje rasite  kelioninį buteliuką, kurį galite užpildyti savo mėgstamu veido prausikliu.

   

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 3295
  Kaina 3295
  Kaina 3295
  Veido valymo aparatas Silk'n Fresh
  Kodas: 8712856056323
  Kaina 79 
  Veido valymo aparatas Silk'n Pure
  Kodas: 8712856049936
  Kaina 3195
  Kaina 3295