Riebalų mažinimas

 • Apie tobulą figūrą svajojame daugelis, tačiau tam reikia įdėti daug darbo. Dieta ir mankšta reikalauja daugybės laiko bei pastangų, todėl pagerinti figūrą pavyksta ne visiems. Itin sunku yra dirbti su sudėtingomis sritimis, pavyzdžiui, juosmens linija, šlaunimis – tai probleminės zonos, kuriose susikaupęs riebalų perteklius yra sunkiai pašalinamas. Laimė, „Silk‘n“ turi išeitį – su aparatu „Silk‘n Lipo“ riebalų mažinimas bus greitas ir paprastas.

  Tai moderniomis technologijomis pagrįstas treniruoklis, kuris padeda greitai ir efektyviai sumažinti kūno riebalų sankaupas probleminėse srityse be papildomų pastangų ar šalutinio poveikio. Riebalų mažinimui skirtas prietaisas yra puiki išeitis visiems skubantiems ir neturintiems laiko sporto salei, nes juo galima naudotis ir namuose, ir darbe. Puikūs rezultatai yra pasiekiami tiesiog naudojant šį prietaisą, kurio veikimas pagrįstas jungtine žemo intensyvumo lazerinės terapijos ir raumenų elektrostimuliacijos technologija.

  Šiuolaikiniai prietaisai užtikrina, kad riebalų mažinimas būtų ne tik efektyvus, bet ir patogus. Prietaisai sukurti taip, kad treniruotės metu būtų galima laisvai judėti ir atlikti įvairius darbus. Tai padeda sutaupyti dar daugiau laiko ir mėgautis puikiu rezultatu be jokių pastangų.

  Iškeiskite varginantį laiką sporto salėje ar sportuojant namuose į efektyvius metodus atsikratyti riebalų sankaupų probleminėse kūno srityse. Sportas gali sukelti traumas ar negrįžtamą poveikį organizmui, o moderni žemo intensyvumo lazerinės terapija ir raumenų elektrostimuliacija yra visiškai saugi ir puikiai atlieka savo darbą.

  „Silk‘n“ daug dėmesio skiria savo gaminamos įrangos testavimui ir kūrimui, todėl riebalų mažinimas su mūsų siūlomais prietaisais bus tikrai efektyvus. Naujos ir modernios technologijos leidžia pasiekti puikių rezultatų per palyginti trumpą laiką ir pagerinti raumenų tonusą bei figūrą.

  Visi riebalų mažinimui skirti „Silk‘n“ produktai yra patikrinti klinikiniais tyrimais ir leidžia lengvai pagerinti kūno linijas. Riebalų mažinimui skirti treniruokliai kuriami universaliai, todėl vieną įrenginį galima naudoti pilvo, šonų, šlaunų, sėdmenų ir kitoms sritims treniruoti. Pasirinkti metodai užtikrina komfortą prietaisui veikiant ir nesukelia skausmo ar kitų šalutinių poveikių. Atraskite laimę džiaugtis puikia figūra be alinančių dietų ir varginančių treniruočių sporto klube!

  Pilvo riebalų mažinimo prietaisas Silk'n Lipo
  Kodas: 8712856056736
  Kaina 499