Intymi priežiūra

 • Intymi priežiūra – delikati tema, apie kurią dažnai nesiryžtame kalbėti, tačiau kiekvienos moters gyvenime ji yra labai svarbi. Žinojimas, kaip tinkamai pasirūpinti savimi padeda užtikrinti puikią savijautą, dailią išvaizdą ir mėgautis gyvenimu. Pasirenkant tinkamas intymios priežiūros priemones galima pasiekti puikių rezultatų, pagerinti intymios vietos išvaizdą ir jaustis puikiai kiekvieną dieną.

  Dažnai manoma, kad intymi priežiūra apsiriboja gera higiena, tačiau iš tikrųjų norint puikiai jaustis ir visiškai pasitikėti savimi, reikia įdėti kur kas daugiau pastangų. Moters organizmas per gyvenimą patiria daug streso, todėl tam tikri pokyčiai yra neišvengiami. Vis dėlto tinkama priežiūra padeda viską įveikti ir vėl mėgautis puikia savijauta.

  Pasirūpinti intymia zona greitai ir paprastai padeda modernūs „Silk‘n“ aparatai. Tai patikima ir saugi priemonė, kuri padeda lengvai įveikti pokyčius, atsiradusius dėl gimdymo ar hormoninių svyravimų, menopauzės. Tau svarbūs pakitimai, kurie moterims sukelia įvairių problemų intymioje zonoje, pavyzdžiui, sausumo pojūtį, mažesnį malonumą sekso metu, šlapimo pratekėjimą ar nepasitikėjimą dėl estetinės išvaizdos.

  Mediciniškai visos intymios problemos yra sprendžiamos, tačiau daugelis moterų jaučia diskomfortą kreiptis į medikus, antra vertus, ne visada medicininė intervencija tokioje jautrioje zonoje yra priimtina ir pageidaujama. Atsižvelgiant į moterų problemas, „Silk‘n“ sukūrė sprendimą, leidžiantį savarankiškai ir be jokio diskomforto jausmo pasirūpinti savimi bei susigrąžinti visapusį pasitikėjimą.

  Intymi priežiūra dar niekada nebuvo tokia patogi, saugi ir maloni, kaip dabar. Klinikiniais tyrimais patvirtinti rezultatai ir individualus pritaikymas leidžia moterims pasiekti puikių rezultatų naudojant vaginos stangrinimui ir kitoms intymios vietos problemoms skirtus aparatus. Modernių technologijų veikimu pagrįsti aparatai padeda palengva, švelniai ir saugiai pagerinti intymios zonos išvaizdą, sustiprinti raumenis, o tai sprendžia įvairias moteriškas problemas ir padeda labiau pasitikėti savimi pačiose įvairiausiose gyvenimo situacijose. Diskomfortas ar nuolatinis nepatogumo jausmas yra ne tik fizinė, bet ir svarbi psichologinė problema, kuri ilgainiui moteris sekina emociškai. Viso to galima išvengti skiriant truputį laiko sau ir atliekant specialias procedūras tiesiog savo namuose.

  Kaina 349