Plaukų šalinimo priedai

  • Lygi ir glotni oda – tikra svajonė ir ją pasiekti nėra taip sudėtinga, kaip manote. Atraskite platų įvairių depiliacijai skirtų priemonių asortimentą mūsų elektroninėje parduotuvėje. Tai galimybė pasiekti rezultatus, kurie prilygsta grožio salonuose atliekamoms procedūroms. Tačiau namuose tai padaryti yra greičiau, patogiau ir pigiau: nereikia derinti savo ir grožio specialisto grafiko, mokėti už kiekvieną procedūrą ar stovėti kamščiuose vykstant iki grožio salono. Nepageidaujami plaukeliai gali būti efektyviai pašalinti naudojant pasirinktą depiliacijos būdą namuose.

    Mūsų parduotuvėje rasite nepageidaujamų kūno plaukų šalinimui skirtą įrangą, kuri leis procedūrą atlikti savarankiškai, namuose. Patikimas gamintojas užtikrina geriausią kokybę, visada puikų rezultatą ir maksimalų saugumą. Galite nesijaudinti, tiesiog mėgaukitės lygia ir glotnia oda be plaukelių! Gausiame asortimente rasite įvairiems depiliacijos būdams skirtus įrenginius, o kad prietaisai visada efektyviai atliktų savo funkciją užtikrins plaukų šalinimo priedai.

    Pasirinkite patogiausią būdą pašalinti plaukelius. Fotoepiliatoriai užtikrins ilgalaikį rezultatą ir visada glotnią odą. Trimeriai skirti itin tiksliam plaukelių skutimui, net ir sunkiai pasiekiamose vietose. O epiliatoriai padės ilgesniam laikui sumažinti kūno plaukuotumą nedirginant odos. Užtikrinti visada efektyvų jūsų mėgstamo prietaiso veikimą padės plaukų šalinimo priedai.

    Šioje mūsų parduotuvės kategorijoje rasite įvairiems „Silk‘n“ įrenginiams skirtus priedus, tokius kaip fotoepiliatorių šviesos šaltinių moduliai, dezinfekavimo įrenginiai ir kt. Visi priedai yra gaminami prietaisų gamintojo „Silk‘n“, todėl puikiai dera su įvairiais depiliacijos įrenginiais ir yra skirti pagerinti naudojimo patirtį.

    Plaukų šalinimo priedai yra skirti ne tik pagerinti depiliacijos rezultatus, bet ir užtikrinti tinkamą prietaisų veikimą. Vienas populiariausių priedų yra fotoepiliatoriui skirtas intensyvios pulsinė šviesos šaltinio modulis. Kai kurių modelių fotoepiliatoriuose šis elementas yra keičiamas – taip pailgėja fotoepiliatoriaus naudojimo laikas. Atkreipkite dėmesį į savo fotoepiliatorių, galbūt prietaiso lempos blyksnių resursui išsekus nebūtina skubėti pirkti naujo ir pakaks tik šio priedo, kad fotoepiliatorius veiktų tarsi naujas.